Bes Kallaku zbulon një nga “sekretet” e jetesës së tij me Xhensilën


Kapiteni i “Zemër Luana”, Bes Kallaku u vendos në një sfidë përballë këngëtarit Butrint Imeri ku zbuluan shumë të pathëna e sekrete gjatë emisionit të Luana Vjollcës.

Nëse gjatë lojë Besi dhe Butrinti refuzonin të pinin duhet të zbulonin një sekret.

Teksa Besi refuzoi një prej pijeve, fotoja që hapi ishte e Xhensila Myrtezajt.

“Publiku nuk e di, por në shtëpi gatuaj më shumë unë sesa Xhensila”, tha Besi./insajderi


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *