Adriana Matoshi publikon foto kur ishte në shkollën fillore, mahnitë me pamjen


Adriana Matoshi publikon foto kur ishte në shkollën fillore, mahnitë me pamjen

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, komentohet shumë në media lidhur me postimet e saj.

Videot dhe imazhet e saj nga përditshmëria janë pothuajse gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Së fundi, vëmendjen e mori me një fotografi, në të cilën duket elegante me fustan të gjatë e elegant.

Adriana sapo ka publikuar një foto kur ishte e re.

Në këtë imazh, Adriana na dëshmon se ajo ka qenë një bukuresh qysh në moshë të re. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *