Përse asnjë burrë nuk duhet të jetë në ashensor me Beatrix Ramosaj?


Përse asnjë burrë nuk duhet të jetë në ashensor me Beatrix Ramosaj?

Sepse…ka shumë arsye!

Beatrix Ramosaj është ylli i muzikës, e cila së fundi erdhi me videoklipin e këngës “Më ndikon”.

Kjo këngë e këngëtares së famshme kosovare, është diçka totalisht ndryshe në tregun tonë muzikor.

Këngëtarja, ka postuar një foto nga ashensori, ku po duket tejet bukur dhe e veshur në mënyrë provokuese, shkruan “Kosovarja”.

Një burrë në ashensor me të? Pak si shumë ngacmuese, apo jo?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *