“Nuk dua të dashur”/ Ronela Hajati bën deklaratën e papritur, ja ku është e fokusuar këngëtarja


Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjetet sociale.

Këtë vit emri i saj është lakuar shumë në media, pas pjesëmarrjes së shumë komentuar në Eurovision.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe me videot apo fotot që poston duke pasur shumë ndjekës në Instagram, këngëtarja përballet me komente pozitive por edhe negative.

Së fundmi ajo postoi në Instagram një foto nga makina e saj.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *