“Në shtëpi…”, Bes Kallaku i nxjerr sekretin publikisht Xhensila Myrtezaj: Publiku nuk e di


Bes Kallaku do të jetë këtë sezon kapiteni i skuadrës së kuqe, në emisionin e Luana Vjollcës “Zemër Luana”. Besi u vendos në një sfidë përballë këngëtarit Butrint Imeri ku zbuluan shumë të pathëna e sekrete.

Ata u vendosën në lojën me pije të çuditshme dhe të shpifura, ku nëse Besi dhe Butrinti refuzonin të pinin duhet të zbulonin një sekret.

Teksa Besi refuzoi një prej pijeve, fotoja që hapi ishte e Xhensila Myrtezajt, bashkëshortes së tij. Në këtë moment Besi duhet të zbulonte një sekret dhe ky i fundit zbuloi se gatuan më shumë në shtëpi se Xhensila.

“Publiku nuk e di, por në shtëpi gatuaj më shumë unë sesa Xhensila”, tha Besi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *