Leartës i vjen nëna nga gurbeti, fjalët e saj për të do t’ua prekin shpirtin


Leartës i vjen nëna nga gurbeti, fjalët e saj për të do t’ua prekin shpirtin

Learta vazhdon secilën ditë të sjellë postime të reja në Instagramin e saj.

Kësaj radhe ajo është shfaqur me nënën dhe vajzën e saj, përcjell ORAinfo.

Të dy zonjat dhe vogëlushja po duken shumë bukur.

“Ka ardh nana, zemra jem”, ka shkruar Learta krahas fotografisë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *