‘Hajde tundu mos më rri’, Fifi i jep ‘ultimatumin’ e prerë partnerit të saj: Unazën tani (Foto)


‘Hajde tundu mos më rri’, Fifi i jep ‘ultimatumin’ e prerë partnerit të saj: Unazën tani (Foto)

Pas daljes nga BBV, këngëtarja Fifi po shijon lidhjen e dashurisë me Adis Patushin. Të dy bëjnë shpesh postime në rrjete sociale ku i shprehin dashurinë njëri-tjetrit.

Në një video të ndarë së fundmi në Instastory, këngëtarja shfaqet krah të dashurit dhe shkruan: “Të dua deri në vdekje edhe hajde tundu mos më rri… unazën tani!!”

Nuk mungoi reagimi nga ana e Adisit, i cili e ka ripostuar videon me mbishkrimin: “Unë e kam pas planifiku në jetën time ktë”.

Kujtojmë se çifti nuk është përpjekur asnjëherë të fshihet nga kamerat.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *