Fifi i pren flokët tepër shkurt, shfaqet mahnitëse


Fifi i pren flokët tepër shkurt, shfaqet mahnitëse

Fifi vazhdon të mbetët ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo është shumë aktive si në rrjetet sociale, ashtu edhe me projekte muzikore, përcjell ORAinfo.

Përmes postimit të fundit, Fifi ka treguar se i ka prerë flokët shumë shkurt.

Edhe me këtë stil flokësh, ajo po duket mahnitëse./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *