E pranoi/ Butrint Imeri zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Kiara Tito: Jam lënduar…


Butrint Imeri ishte një nga të ftuarit e parë në “Zemër Luana”. Në lojën dedikuar për të dhe fansave të tij, një nga pyetjet e shumta ishte mbi lidhjen e tij të shumëpërfolur me moderatoren Kiara Tito, lidhje të cilën se konfirmuan kurrë të dyja palët.

Butrinti këtë herë i cili foli për herë të parë mbi këtë marrëdhënie dhe arsyen e ndarjes që sipas tij nuk ka patur një arsye, por secili vendosën të shohin rrugën e tyre.

“Nuk ka patur arsye. Ajo (Kiara) në rrugën e vetë, unë në rrugën time!”, u shpreh Butrinti, teksa pyetjes nga fansat nëse është lënduar prej dashurisë; ai tha se “si të gjithë” e se do gënjente nëse do thoshte jo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *