Çfarë ka ndodhur? Moderatorja e njohur na befasoi me vendimin e saj drastik (FOTO)


Çfarë ka ndodhur? Moderatorja e njohur na befasoi me vendimin e saj drastik (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta është shumë aktive nëpër rrjete sociale, ku shumë shpesh ndan me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe jo vetëm.

Megjithatë, bukuroshja nuk ngurron që nëpërmjet tyre të urojë në ditët më speciale dhe njerëzit e saj më të dashur.

Klea shpesh poston foto dhe video nga përditshmëria dhe familja e saj dhe nuk nguron të na tregojë pak nga aktivitetet e saj ditore. Ditën e sotme bukuroshja ka habitur me postimin e fundit në Instastory, ku kapublikuar një foto në të cilën duken disa fije floku të prerë në dysheme.

Klea njihet për flokët e saj të gjatë dhe me këtë postim na ka bërë të dyshojmë se ndoshta ka marrë vendimin për të bërë një ndryshim drastik në ‘look’, duke i prerë kështu flokët e saj shkurt. Tashmë na ngelet vetëm të presim që Klea të na tregojë më shumë dhe të na shuaj kuriozitetin.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *