Blero me dedikim romantik për të dashurën e re: Buzëqeshja jote është e preferuara ime


Blero me dedikim romantik për të dashurën e re: Buzëqeshja jote është e preferuara ime

Blero ngjallë dyshime për një lidhje të re, kujt ia dedikoi fjalët romantike?

Blero dhe Afrona, ka kohë prej kur janë komentuar lidhur me ndarjen e tyre.

Së fundi, ishte Blero ai i cili përmes një postimi të gjatë ka njoftuar se ai dhe Afrona janë ndarë në maj të këtij viti.

Por, Blero shpesh arrinë të bëjë lëmsh të gjithë me postimet e tij në rrjete sociale.

Ai ka bërë një ‘Instastory’, ku shkrimi i tij është shumë domethënës.

“7 miliardë buzëqeshje dhe e jotja është e preferuara ime”, ishte shkrimi i tij i cili nuk dihet a po i dedikohet Afronës apo dikujt tjetër.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *