Adriana Matoshi, shqiponja e zezë


Adriana Matoshi, shqiponja e zezë

Aktorja e mirënjohur dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, gjithëmonë është pranë fansave dhe ndjekësve të saj.

Adriana, që është ndër aktoret më të trofeshme në vend, aktualisht është e vetme, por duket mjaftë e lumtur.

Ajo, ka postuar një foto të fundit në Instagram, që duket bash ekskluzive, pasi ngjanë në Marlyn Monroen ikonike.

Marlyn, ama duke e bërë shqiponjen dy krenare, kjo është Adriana, gjithmonë unike!/Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *