”Sherre e vogël”, shikoni ku ka hipur vajza e Sares dhe Ledrit


Sara Hoxha është goxha aktive në rrjetet sociale.

Si blogere që është nuk mungojnë momentet e ëmbla me të bijen Poem.

Së fundmi publikoi një foto ku shihet Poem me një bashkëmoshatar që kanë hipur mbi divan.

Derisa Sarah i fotografon me buzëqeshje./InfoKosova


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *