Selvija sjell portretin e ëmbël familjar me Shpatin dhe djalin e tyre


Selvije Jao dhe Shpat Kasapi janë një nga ciftet më të komentuara të estrades.

Së fundmi janë bërë prindër të një djali ku herë pas herë ndajnë imazhe me te.

Ishte Selvija që publikoi një foto të ëmbël bashkë.

Sa familje e bukur dhe e lumtur duken./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *