Rita i prenë flokët shkurt, kaq bukur po duket në look të ri (Foto)


Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg. Ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo. E veçanta e saj është se ajo në këtë rrugë ka hyrë së bashku me të fejuarin, Fidan Gashi.

Dyshja kanë sjellë duetet e këngë të cilat kanë rezultuar shumë të suksesshme. Pas përfundimit të sezonit veror të ngarkuar me dasma dhe ahengje, Rita ka vendosur qe të merret me pamjen e saj. Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku tregon se ka ndryshuar look-un. Me flokë të prera shkurt, Rita po duket kaq joshëse.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *