Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika shkëlqen pranë kësaj bukuroshe


Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika shkëlqen pranë kësaj bukuroshe

Afrona Dika edhe një herë është vendosur në vëmendjen e publikut, pas ndarjes nga bashkëshorti i saj, këngëtari Blero.

Modelja dhe tashmë afaristja qe jeton e vepron në Zvicër, nuk ka reaguar pas ndarjes me këngëtarin.

Megjithatë, postimet nuk i ka ndalur në rrjete sociale, ku kohë pas kohe ka sjellë pjesë nga jeta e përditshme dhe puna, shkruan “Kosovarja”.

Afrona, ka bërë përshtypje me një video të postuar ku shihet pranë një femre të panjohur, me të cilën ecën rrugës duke pirë kafe.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *