Ky fustan nuk po ja mban gjoksin gjigant Luana Vjollcës!


Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa u ndal në finalizimin e emisionit të saj më të ri që e rikthen në ekran pas një pauze.

Ndonëse e angazhuar, bukuroshja bionde nuk i lë anash as rrjetet sociale duke sjellur imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi, 31-vjeçarja i është rikthyer palestres, nga atje, Luana ka sjell disa imazhe ku shfaqet super hot.

Ky fustan i ngushtë, Luanës nuk po mban gjoksin gjigant, i cili është gati të ‘shpërthej’, kaq provouese shfaqet moderatorja e njohur shqiptare në këtë imazh. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *