“Kur festoja me krejt lagjen”/ Çiljeta Xhilaga ndan videon e rrallë nga fëmijëria


“Kur festoja me krejt lagjen”/ Çiljeta Xhilaga ndan videon e rrallë nga fëmijëria

Këngëtarja, Çiljeta Xhilaga ka ndarë një video të rralë nga fëmijëria me ndjekëist e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka kujtuar një moment nga festa që prindërit organizuan kur ka festuar 6 vjetorin e lindjes. Ajo shihet duke kërcyer në krahët e të atit ndërsa shton se e kujton me mall.

“Kur unë festoja 6 vjetorin tim dhe tërë pallati, lagjia dhe klasa ishte në shtëpinë time ???????? dhe unë që dridhem dhe spërdridhem në krahët e super babit tim, krenare dhe me fat për prindërit e mi që s’kanë lënë ditëlindje pa më festuar çdo vit. Të dua mami. Më mungon babi”, ka shkruar ajo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *