Bora Zemani ‘lë nam’, ngatërroi G-në me K-në dhe gafa e saj po bën xhiron e rrjetit


Teksa po prezantonte mbrëmjen e djeshme “Dancing with the stars”, Bora bëri një gafë. Publikut nuk i shpëtoi momenti kur Bora ngatërroi shkronjën g me k.

“Dhe do të karojnë me njëri-tjetrin”, tha moderatorja për konkurrentët duke ngatërruar fjalën “garojnë”.

Ndiqeni këtë moment në videon e mëposhtme.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *