Bora e Donaldi festojnë 5-vjetorin, dalin pamjet më të bukura nga festa e tyre


Bora e Donaldi festojnë 5-vjetorin, dalin pamjet më të bukura nga festa e tyre

Bora e Donaldi janë tashmë ndër ҫiftet më të dashura dhe më të përfolura të momentit.

Ata dje kishin përvjetorin e lidhjes së tyre, përcjell ORAinfo.

E natyrisht nuk e kanë lënë pa e festuar këtë datë të shënuar.

Donaldi sot ka publikuar disa fotografi nga festa e tyre modeste./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *