Adrola Dushi publikon foto sapo ka dalë nga frizerka, mahnitë me pamjen!


Adrola Dushi, është njëra nga personazhet më të komentuar në mediat rozë.

Që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri.

Adrola sot në këtë ditë të diele ka publikuar një foto nga salloni i ondulimit. E grimosur me shumë shije, Adrola po shkëlqen në pamje. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *