Tradita vazhdon! Bora dhe Donaldi nuk e harrojnë këtë DETAJ të rëndësishëm, ja ç’bëri moderatorja!


Ju e mbani mend momentin kur Donaldi (brenda shtëpisë së Big Brother) i dërgoi Borës varësen e tij si simbol i dashurisë së tyre. Asokohe ishte data 5 janar dhe ai tha se kjo ishte një datë e rëndësishme për të dhe Borën, pasi ishte përvjetori i tyre i lidhjes.

E mesa duket tradita vazhdon pasi Bora Zemani i ka kërkuar kolegut të saj Eno Popi ta mbyllin programin, pasi akrepat kishin kaluar orën 12 dhe sapo kishte hyrë data 5, shkruan kryefjala.

”Jepi pak shpejt se unë duhet të shkoj me dikë që kam atje pas se kemi një sebep. Një gotë më shumë në datën 5”, është shprehur Bora.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *