Sarah Berisha tregon se a është ambientuar me Prishtinën


Sarah Berisha tregon se a është ambientuar me Prishtinën

Modelja shqiptare, Sarah Berisha ishte pjesë e emisionit “Mirage” këtë të premte.

Ajo ndau me publikun detaje nga jeta personale dhe ajo profesionale.

Ndër tjerash Sarah tregoi se a është ambientuar ajo me Prishtinën.

Për ta parë deklaratën e saj ndiqeni videon:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *