Nëna e babai i Leartës kanë dal bashkë për darkë, zonja mori vëmendjen me pamjen


Drita dhe Habibi janë prindërit e Learta Jakupit.

Edhe ata tashmë janë shumë të njohur për publiku.

Përmes një postimi, shihet se ata kanë dalur sonte për darkë.

Drita me këtë pamje po duket si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *