Donaldi do të bëhet xheloz, ky mashkull i’a masazhon këmbët Borrës para fillimit të emisionit


Donaldi do të bëhet xheloz, ky mashkull i’a masazhon këmbët Borës para fillimit të emisionit

Borra Zemani dhe Donald Veshaj janë ndër personazhet më të komentuara shqiptare.

Dyshja duken shumë të lumtur pranë njëeri tjetrit pasi shihen bashkë kudo.

Por si duket Donaldi do të bëhet shumë xheloz për të dashurën.

Krejt kjo pas videos së postuar së fundi nga Borra ku shihet një mashkull teksa i’a masazhon këmbët./InfoKosova


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *