Bertan Asllani e zbulon se çfarë bënë “Nerimani” në prapaskenat e serialit


Bertan Asllani e zbulon se çfarë bënë “Nerimani” në prapaskenat e serialit

Bertani zbulon se çfarë bënë “Nerimani” në prapaskenat e serialit. Në Turqi ka filluar transmetimi i serialit “Gecenin Ucunda” pjesë e të cilit është edhe këngëtari shqiptar, Bertan Asllani.

Bertani në këtë serial po luan rolin e ”Cihangirit”. Pjesë e këtij seriali janë edhe Neslihan Atagul dhe Kadir Douglu, të cilët shfaqen në rolin e “Nerimanit” dhe Maxhitit në serialin “Midis dy lagjesh” që u shfaq në ekranin e RTV21.

Raportet e Bertanit me dyshen e njohur të kinematografisë turke duket se janë shumë të mira. E këtë po e dëshmojnë fotografi e publikuara në rrjetet sociale të realizuara nga prapaskenat e xhirimeve.

Bertani në në postim në Instastory ka publikuar një fotografi të Neslihanit, e cila shihet kohën më të madhe në prapaskena e kalon në telefon.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *