Beniada në lidhje dashurie me vëllain e Arbër Hajdarit? Shfaqen për herë të parë publikisht bashkë


Modelja e njohur Benida Nishani, e cila u bë e njohur për publikun shqiptar gjatë eksperiencës së saj në Big Brither Vip, po jeton një histori dashurie me vëllain e Arbër Hajdarit, Blerti Hajdari.

Modelja dhe futbollisti duket se janë njohur bashkë në programin ku ajo u bë pjesë pas përfundimit të eksperiencës në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Procesi sportiv”.

Ditën e sotme ‘Panorama Plus’ ka publikuar edhe një foto të çiftit ku ata shfaqen për herë të parë në një dalje publike bashkë më premierën e filmit ‘Sofia’ me regjisor Eduart Grishajn.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *