Ariana vishet kaq elegante, po duket një zonjë e rëndë në këtë veshje me stil


Ariana vishet kaq elegante, po duket një zonjë e rëndë në këtë veshje me stil

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur shumë elegante.

Në këtë veshje, Ariana po duket një zonjë e rëndë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *