Vajza e shndërron në 20 vjeçare Shyhrete Behlulin, kaq bukur e ka rregulluar


Vajza e shndërron në 20 vjeçare Shyhrete Behlulin, kaq bukur e ka rregulluar

Shyhrete Behluli, është njëra nga ikonat e muzikës shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që është pjesë e skenës muzikore, ajo asnjëherë nuk është ndalur duke sjellë shumë këngë e hite, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës, Shyhretja shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Këngëtarja njihet për kujdesin e madh që ka ndaj pamjes së saj.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe ku po ju bën konkurrencë vajzave të reja.

E rregulluar nga vajza e saj, Shyhrete po shkëlqen në pamje.

Me flokë të rregulluara me shumë stil, dhe me fustan të bukur, Shyhretja po duket si çikë e re. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *