Sarah dhe Dj Pm drejt fejesës? – Tregon blogerja


ash e sa muaj blogerja e njohur shqiptare, Sarah Berisha dhe Dj Pm janë një lidhje dashurie.

Së fundmi Sarah ishte pjesë e emisionit “Mirage”.

Moderatorja foli për marrëdhënien e saj me Dj Pm, ku tregoi se a ka ndonjë gjë të re, për ndonjë hap tutje.

Për ta parë deklaratën e saj ndiqeni videon:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *