Kush po ia zgjatë jetën Remzie Osmanit


Kush po i merr gjithë vëmendjen Remzie Osmanit.

Remzije Osmani, është një nga këngëtaret më të dashura në zhanrin popullorë.

E dashur nga të gjitha moshat.

Remzija me publikimin e një video, ku shihet mbesa e saj Ema, duke kënduar këngën e saj, gjithë vëmendjen i merr mbesa.

Zëri i saj dhe dëshira për të kënduar, duket se Ema do të shkojnë drejt rrugës së gjyshes së saj./Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *