Ka shtuar shumë peshë, kështu tenton t’i fsheh ‘tulat’ Lule Mustafa


Lule Mustafa, është njëra nga artistet e skenës muzikore shqiptare, ajo u bë e njohur pasi në skenë ka hyrë në duet me gjitha motrat tjera, Mustafa.

Si sugarica e shtëpisë që është ajo ka qenë njëra nga motrat më të përkëdhelura, viteve të fundit, ajo ka nisur karrierën si solo këngëtare dhe projektet e saj janë pëlqyer nga publiku.

Se fundmi, Lulja duket qartë se ka shtuar peshë, ajo ka publikuar një imazhe ku shfaqet goxha në peshë, e për t’i fshehur kilogramët e tepërt, Lulja ka vendosur ta vesh një fustan më të gjerë.

A ja ka arritur qëllimin? Vlerësojeni vet ju lexues të dashur. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *