Engji shkon të rregullohet të Njomza, ka përfunduar në këtë gjendje


Engji shkon të rregullohet të Njomza, ka përfunduar në këtë gjendje

Engjellusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin si të nënës së saj dhe po këndojnë së bashku ka do që shkojnë.

Ndonëse në fillimet e saj është përfolur shumë edhe për jetën e saj private të cilën e mbanë shumë privatisht, ajo shumë është komentuar edhe për pamjen e saj.

Sot Engji ka publikuar një video ku tregon qe është rregulluar nga motra e saj e madhe.

Me grim me shumë stil, Engji po shkëlqen në këtë pamje.

Eh kështu dukesh kur motra kujdeset për ty. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *