Edhe Bora do t’ia ketë zili, Beatrix shfaqet përvëluese në këtë veshje


Edhe Bora do t’ia ketë zili, Beatrix shfaqet përvëluese në këtë veshje

Beatrix Ramosaj, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ajo u virale në rrjetet sociale që kur mori pjesë në emisionin Big Brother Albania, shkruan ORAinfo.

Lidhja e saj me aktorin Donald Veshaj e bëri atë njërën nga vajzat më të komentuara, madje ajo kishte edhe një periudhë të rëndë emocionale.

Tani, duket se ajo e ka kaluar ato momente dhe po i shijon në maksimum daljet e saj me shoqëri.

Këngëtarja sonte ka treguar se është bërë gati me dalë.

E veshur me fustan të shkurt e provokues, Beatrix shfaqet super joshëse.

Kaq bukur po duket ajo në këtë imazh sa edhe Bora do t’ia kishte zili. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *