Duke hedhur shuma të mëdha parash nga helikopteri, këngëtari i njohur shqiptar trondit ndjekësit me veprimin e tij.


Duke hedhur shuma të mëdha parash nga helikopteri, këngëtari i njohur shqiptar trondit ndjekësit me veprimin e tij.

Butrint Imeri është një nga këngëtarët që prej vitesh po shijon suksese të mëdha falë projekteve të tij muzikore, të cilat janë shumë të pëlqyera dhe numërojnë miliona hite.

Duke hedhur shuma të mëdha parash nga helikopteri, këngëtarja e njohur shqiptare

Vetëm pak më parë Butrinti ka habitur të gjithë ndjekësit me videon e postuar në Instastory, ku shfaqet me helikopter dhe me një çantë plot me euro, ku më pas ka bërë një veprim shumë të çuditshëm. Artisti ka hedhur një sasi të madhe eurosh nga çanta nga dritarja e helikopterit. Në videon e postuar shihet edhe ora “23:59”, që është edhe koha e publikimit të këngës së tij të re, e cila titullohet “Lejla”, e cila na ka bërë të dyshojmë se ndoshta kjo mund të jetë pjesë e videos dhe ndoshta. paratë mund të jenë false.

Duke hedhur shuma të mëdha parash nga helikopteri, këngëtarja e njohur shqiptare

Bëhet e ditur se verën e kaluar të gjithë artistët e pëlqyer nga publiku patën një numër të lartë koncertesh, ku edhe fitimet ishin të mëdha. Një prej tyre është Butrinti, i cili mesa duket ka zgjedhur ku t’i shpenzojë paratë. Së fundmi këngëtari na ka treguar përmes disa postimeve në Instastory blerjen e tij të fundit, ku ka shpenzuar “një mal me para” për makinën luksoze të markës Rolls Roys, një nga makinat më të shtrenjta në treg.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *