Big Mama dridhet nga nervoza: Kam dy fjalë me atë vajzë


Big Mama dridhet nga nervoza: Kam dy fjalë me atë vajzë

Besjana Kasami apo siç njihet me emrin e artit Big Mama është këngëtare e moderatore mjaftë e njohur në trojet shqiptare. Duket se çdo gjë i ka hije, pasi në çdo hap që merr ajo arrin ti marrë zemrat e të gjithëve me humorin dhe pozitivitetin që e ka.

Nuk ka njeri që pa videon e mbrëmshme e nuk reagoi, skenat në atë video lënduan zërat e të gjithëve. Edhe këngëtarja Big Mama, nuk mundi të mos shprehej lidhur me këtë rast. shalla do Zoti mos te iu takoj kurrë se do te iu tregoj unë çka është trajtimi i keq, shprehet këngëtarja në videon e publikuar. Ajo mes tjerash flet me plot mllef dhe deri sa flet dridhet nga nervoza.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *