Lulja merr dhuratën më të mirë për bebin e saj


Lulja merr dhuratën më të mirë për bebin e saj

Blogeria Lule Hajdari, është mjaft e komentuar në rrjete sociale, për jetën e saj. Para dy dite u raportua se në gjendje jo të mirë, po rrezikon vetën dhe foshnjën me lindje para kohe. Ajo pasi kaloi sëmundjen e kancerit, u bekua edhe me një fëmijë. Lulja tani ka dy vajza.

Lule Hajdari dhe Lirimi janë bërë prindër për herë të dytë. Pos vajzës Elena, ata tani kanë edhe një vajzë tjetër, përcjell ORAinfo. Vajzën e dytë e kanë pagëzuar me emrin Oriana. E, Lulja sot për herë të parë pas lindjes është lajmëruar përmes një foto me bebin në krah.

Lulja vazhdon të jetë një personazh shumë i dashur për ata që i përcjellin në rrjetet sociale. Ajo së fundmi është bërë nënë për herë të dytë, sërish nënë e një vajze, përcjell ORAinfo. E sot ajo ka publikuar një dhuratë që ka pranuat për bebin e vogël. Brenda kutisë shihen disa gjëra për bebin. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *