Askush si Gjyste Vulaj, shfaqet kaq tërheqëse në këto imazhe


Askush si Gjyste Vulaj, shfaqet kaq tërheqëse në këto imazhe

Këngëtarja shqiptare nga Mali i Zi, Gjyste Vulaj ka lansuar projektin e saj të ri.

“Nuk ma nin” quhet projekti i ri i Gjystes.

Kënga është publikuar nga produksioni Eurolindi.

Si gjithmonë joshëse dhe ekstravagante këngëtarja 45 vjeçare po dëshmon se vitet për të janë vetëm numra./Indeksonline/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *