Arta reagon kundër rastin në Pejë, e quan…


Kanë vazhduar reagimet e VIP-ve pas rastit që ka ndodhur në Pejë.

Arta Elezaj është aktorja dhe modelja e fundit që ka reaguar për rastin e Pejës.

Duke postuar fotografinë e infermieres në Story të Instagramit të saj, Elezaj ka pasur vetëm një fjalë për këtë rast.

“Turp”, ka shkruar ajo mbi foton e dhunueses në Pejë. /Express/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *