Afrona po e shijon beqarinë, lajmërohet nga vendi i saj i preferuar


Afrona po e shijon beqarinë, lajmërohet nga vendi i saj i preferuar

Afrona Dika ka qenë një përsonazh shumë i përfolur kohëve të fundit.

Kjo pas ndarjes nga këngëtari i njohur, Blero, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, edhe pas ndarjes Afrona ka vazhduar të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Afrona para pak çastesh ka publikuar një foto nga vendi i saj i prefurruar.

E veshur me pantola të zi dhe bluzë të bardhë, Afrona duket një bukuroshe me plot stil. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *