Ronela Hajati: “Komenti më i keq që lexoj për veten është krahasimi me lopën”


Ronela Hajati: “Komenti më i keq që lexoj për veten është krahasimi me lopën”

Këngëtarja Ronela Hajati vijon të mbetet mes figurash më të përfolura në diskografinë shqiptare.

Kështu, së fundmi ajo ka folur rreth komenteve që rezervon nga ndjekësit, duke e veçuar edhe atë “më të keqin”.

Ylli i hitit “Sekret” ka treguar se krahasimi me lopën është komenti më i keq që lexon në mediat sociale rreth saj, dhe i njëjti sipas Hajatit në shumicën e rasteve vjen nga burrat, përcjell Klankosova.tv.

“Komenti më i keq që lexoj për vetën është krahasimi me lopën…98 për qind e këtyre komenteve vijnë nga gjinia mashkullore”, ka shkruar ajo në një storie të publikuar në Instagram.

“Lopa shkretë ka bardh dhe ‘sise’. Unë nuk kam asnjërën nga këto më vjen keq…më gjeni kafshë tjetër urgjent. Dragua psh. Që dhe t’ju djeg në të njëjtën kohë, të bëj të paktën një gjë për ju”, përfundoi Ronela.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *