Mbulohet Andrra Destani, habit me veshjen e saj!


Mbulohet Andrra Destani, habit me veshjen e saj!

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha.

Ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Nuk kalojë shumë kohë dhe ajo u bë nënë e dy djemve.

Shpesh herë Andrra në rrjetet e saj sociale tregon shumë nga jeta e saj e përditshme.

Ajo po jeton një jetë shumë luksoze, duke treguar se është një grua shumë e lumtur krah burrit kësaj.

Se fundmi Andrra se bashku me burrin e saj, Sinanin po qëndrojnë për vizitë në Dubai.

Nga atje Anddra ka sjell një imazh ku shfaqet duke vizituar xhaminë kryesore në Abu Dabi.

E mbuluar e tëra, Andrra ka habitur të gjithë me këtë veprim. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *