Lule Hajdari shton kilogramët pas lindjes


Lule Hajdari shton kilogramët pas lindjes

Lule Hajdari dhe Lirimi janë bërë prindër për herë të dytë.

Pos vajzës Elena, ata tani kanë edhe një vajzë tjetër.

Vajzën e dytë e kanë pagëzuar me emrin Oriana.

E, Lulja sotka publikuar foto e vetme, ku shihet të ketë shtuar peshë. /ORAinfo/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *