Kështu reagon një vogëlushe kur i dëgjon Ritën dhe Fidanin duke kënduar


Kështu reagon një vogëlushe kur i dëgjon Ritën dhe Fidanin duke kënduar

Rita e Fidani janë një nga ciftet që po shënojnë suksese me kengë në bashkëpunime.

Ata janë në lidhje tash e sa vite derisa punojnë krah njëri tjetrit me këngë të ndryshme.

Së fundmi kanë publikuar këngën e tyre më të re e cila po pëlqehet tejet shumë.

Si duket fansa të dyshes janë edhe fëmijët, Rita na tregoi reagimin e një vogëlushje kur dëgjon këngën e tyre./InfoKosova


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *