Hana bënë fotografin më të bukur me Mozzikun


Hana bënë fotografin më të bukur me Mozzikun

Hana Aliu, vajza e reperit Mozzik dhe Loredanës, është një nga vogëlushet më të komentuara të estradës.

Mozzik postoi një fotografi ku shihen nën përqafimin e njëri tjetrit si baba e me të bijën.

Fotografin po e shkrep bukuroshja, tek sa Mozziku po mbanë në dorë atë.

Kjo mund të konsiderohet si një nga fotografit më të mira që kanë së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Mozzik tregon biseden me Hanën, ai shkruan :”E maj vet tha tash telefonin ti vec “Puqëm” ??


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *