Ermira me fjalët të ëmbla për kunatën


Ermira me fjalët të ëmbla për kunatën

Ermira Agushi është nusja e reperit të njohur Gold AD.

Ermira dhe Goldi janë prindër të dy fëmijëve djem.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të kunatës duke e uruar për ditëlindje.

”Urime ditëlindjen kuni im e mrekullueshme” ka shkruajtur Emira sipër fotos, përcjell IfoKosova.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *