U përfol për lidhjen me Butrint Imerin, Kiara Tito flet për jetën personale: Kam dashuruar vetëm…


Kiara Tito është një ndër personazhet më të dashura të ekranit. Si rrallëherë, moderatorja ka folur së fundmi për jetën personale, ku ka treguar se ka dashuruar vetëm një djalë. Megjithatë, siç shtoi moderatorja, kjo marrëdhënie ka mbaruar dhe nuk mund të ketë një kthim pas.

Në intervistën që dha për “Ftesë në 5”, Kiara preferoi ta quante veten një “drakuleshë”, ndërsa edhe intervista me pyetje iu përshtat këtij maskimi për Halloween. E pyetur se sa ka dashuruar në jetë, ajo tha: “Një herë”. A do të kishte rikthim? “Jo, ka marrë fund çdo gjë.”, shtoi ajo.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *