Rryp më interesant sesa ky i Arta Elezajt nuk keni parë asnjëher


Rryp më interesant sesa ky i Arta Elezajt nuk keni parë asnjëher

Ajo tashmë prej vitesh është pjesë e showbizit shqiptar dhe një nga emrat më të lakuar në faqet rozë.

Bëhet fjalë për modelen dhe aktoren nga Klina, Arta Elezaj, e cila merr vëmendje shpesh në rrjetet sociale.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, teksa ka ndarë një fotosesion të ri në Instagram – aty ku ndiqet nga mbi 200 mijë njerëz.

Ajo ka pozuar me një korse të bardhë e me një palë xhinse të shkurtra, kombinuar me një palë taka ngjyrë ari, por rryp me interesant sesa ky i saj nuk kemi pare me pare.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *