Njomza tregon se çfarë dhuratash mori për martesë


Njomza dhe Rinori janë cifti i famshëm në rrjetet sociale.

Disa javë më parë ata u martuan duke marrë vëmendje me dasmën e madhe.

Së fundmi ajo u pyet nga ndjekësit se a mori dhurata për dasmë.

Ajo tregoi se mori dhurata të shumta nga të gjithë por nuk i postoi në rrjete sociale./InfoKosova/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *