Luksi i ‘çmendur’: Era Istrefit i kushtoj mbi 42 mijë euro veshja për “Halloween”


Luksi i ‘çmendur’: Era Istrefit i kushtoj mbi 42 mijë euro veshja për “Halloween”

Era Istrefit veshja për “Halloween” i kushtoj mbi 42 mijë euro.

Festa e “Halloween”, i solli fytyrat publike të shndërruar në personazhe të ndryshme të famshme.

Në mesin e atyre që morën vëmendje ishin edhe motrat, Nora, Era dhe Nita Istrefi duke u shfaqur si lepurushet e “PlayBoy”.

Së fundmi, faqja “Shqipclosed”, ka zbuluar çmimin e dukjes së kompletuar të artistes së hitit “Bon Bon”, Erës.

Me kostum pink, dhe aksesor të kompletuar, veshja e saj ka arritur shifrën e 42.850 eurove.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *